شنبه تا پنجشبنه صبح 9 الی 13 و عصر 15 الی 21 - جمعه تعطیل

 •  37216100-083
 •  info@drfarahnaki.ir

هیدرودرم

هیدرودرم

هیدرودرم و آبرسانی پوست

 

 

 

مقدمه

هیدرودرم آبریژن از قدرت طبیعی درمان آب و اکسیژن برای تراشیدن آسان پوست بدون نیاز به استفاده از کریستال ها یا ساینده های سخت استفاده می کند و به این ترتیب یک ظاهر شاداب تر و سالم تر برای پوست بیمار ایجاد می کند. هیدرودرم آبریژن یک حرکت جالب توجه رو به جلو در تکنولوژی مراقبت از پوست همراه نتایجی با اثربخشی به نسبت بالا است که این نتایج فقط پس از یک جلسه درمانی قابل مشاهده می باشد. روش درمانی هیدرودرم آبریژن باعث بهبود ظاهر خطوط ایجاد شده در پوست، چین و چروک، گرفتگی و منافذ بزرگ شده روی پوست (برای مثال لکه های دارای سر سیاه)، بهبود پوست های چرب و مستعد جوش و پوست هایی می شود که دچار تغییر رنگ شده اند (برای مثال ایجاد نقاط تیره روی پوست مثل لکه های قهوه ای ایجاد شده به خاطر بالا رفتن سن).

روش درمانی هیدرودرم باعث بازیابی ظاهر انعطاف پذیر پوست، بهبود وضعیت هموار در سطح پوست، و کاهش ظاهر خطوط چین و چروک و نیز سایر علائم ایجاد شده به خاطر بالا رفتن سن می شود. با استفاده از این روش فعالیت های زیر بر روی پوست انجام می شود:

 • مرطوب و هیدراته کردن عمیق و قوی پوست
 • کمک به بازیابی انعطاف پذیری پوست برای پوست های خشک شده
 • کمک به کاهش چین و چروک و خطوط ایجاد شده بر روی پوست
 • شاداب سازی و روشن کردن پوست های خسته

روش درمانی هیدرودرم آبریژن

در سال های اخیر یک روش جدید سایش پوست بدون نیاز به کریستال ابداع شده که در آن از یک لوله برای پاشیدن پر سرعت ترکیب آب و اکسیژن به پوست استفاده می شود. این ترکیب کاملاً طبیعی شامل قطرات ریز آب است که از سر لوله با سرعت زیاد خارج شده و پوست را خراش می دهند و به این ترتیب باعث پاک شدن سلول های مرده به راحتی و بدون احساس هر گونه درد برای بیمار می شود و در نهایت یک ظاهر شاداب و جوان برای لایه های پوست ایجاد می کند.

مراقبت های قبل و بعد از درمان

پس از استفاده از روش میکرودرم آبریژن، شما می بایست از پوست خود در برابر نور آفتاب محافظت کنید. برای این کار لازم است از کرم ضد آفتاب با سطح SPFبرابر ۳۰ استفاده کنید و سعی کنید تا حد امکان پوست خود را در معرض نور خورشید قرار ندهید. علاوه بر این شما می توانید با پوشیدن کلاه لبه دار و عینک آفتابی حفاظت بیشتری از پوست خود در برابر نور خورشید داشته باشید.

 

قبل از انجام میکرو درم آبریژن، با متخصص پوست خود در این رابطه صحبت کنید. معمولاً افرادی که در ۱۲ ماه گذشته تحت درمان با داروی ایزوترتینوئین برای آکنه شدید بوده اند، مجاز به استفاده از این روش درمانی نیستند. علاوه بر این منع استفاده از این روش برای افراد مبتلا به تب خال یا تاول سرما خوردگی نیز وجود دارد.

درمان های هیدرو درم آبریژن دارای اثر بخشی بالا در بهبود وضعیت پوست، کاهش چین و چروک، بر طرف کردن لکه های ایجاد شده بر روی پوست و شاداب سازی کلی پوست است. این روش درمانی همچنین در بر طرف کردن جای آکنه، لکه های دارای سر سیاه و سایر لکه های مشابه پوستی بسیار مفید است و می تواند به سرعت و به سادگی این لکه ها را بدون هر گونه درد یا ناراحتی برطرف کند.

نواحی مورد استفاده از روش هیدرودرم

روش هیدرودرم ابریژن عموما بر روی صورت، گردن و قسمت بالای سینه و زیر گردن صورت می گیرد. با این حال، این روش ها را به آسانی می توان برای صاف و هموارسازی هر ناحیه از بدن مورد استفاده قرار داد. روش های درمانی مخصوص آکنه اغلب برای تمیز کردن و بهبود درمان مورد استفاده قرار داد.

افراد مناسب استفاده از روش هیدرودرم

روش درمانی هیدوردرم آبریژن می تواند از تمام انواع پوست در بین مردان، زنان، افراد جوان یا پیر حفاظت کند و بطور خاص برای موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • رفع گرفتگی پوست
 • بر طرف کردن مشکلات ایجاد شده در پوست به خاطر افزایش سن مثل خطوط ریز پوستی و چین و چروک پوست
 • بر طرف کردن اثر باقیمانده از زخم های آکنه خفیف و متوسط و درمان این زخم ها
 • هموار کردن و هیدارته کردن پوست و شاداب سازی ظاهر آن
 • درمان لکه های رنگی ایجاد شده یا نقطه های قهوه ای ر روی پوست

تمام درمان های مربوط به هیدرو درم آبریژن برای بیماران و اجزای تیم پزشکی انجام دهنده روش بر روی بیمار بی خطر و ایمن می باشند.

تعداد جلسات درمان با هیدرودرم

درمان های انجام شده با روش هیدرو درم آبریژن معمولاً از یک سری جلسات درمانی تشکیل شده است. تعداد واقعی این جلسات با توجه به نظر پرسنل آموزش دیده و بر اساس شرایط بیمار و درخواست وی نسبت به تغییرات ایجاد شده بر روی پوست تعیین می شود. درمان های هیدرو درم آبریژن معمولاً هر ۱۰ تا ۳۰ روز انجام می شود. پس از تکمیل درمان معمولاً درمان های «مراقبتی» یا «نگهداری» در صورت نیاز برای بیمار زمان بندی می شود. در این حالت جلسات نگهداری می توانند بطور خاص در نگهداری شفافیت پوست بیمار و درخشندگی آن مفید هستند.

این راهکار رفع چین و چروک پوست توانایی روشن کردن رنگ پوست را نیز دارد و این قابلیت کمتر در کرم های ضد چین و چروک پوست موجود در داروخانه ها که نتایج حاصل از استفاده آنها برگشت پذیر است، مشاهده می شود. هیدرو درم به صورتی طراحی شده که بتواند ظاهر پوست را بطور کامل جوان و شاداب کند و به این ترتیب می تواند ظاهر زیبای پوست بیمار را دوباره تجدید کند.

عوارض جانبی

 

در طول جلسات مختصر هیدرومیکرودرم ابریژن، بسته به نوع پوستی که دارید، پوست شما صورتی رنگ می شود یا رنگ نسبتا روشن تری پیدا می کند. با این حال، در طول ۱۵ تا ۳۰ دقیقه پس از اتمام روش، پوست شما عموما به رنگ طبیعی خود برمی گردد تا شما بدون هیچ ناراحتی فعالیت های روزمره خود را از سربگیرید.