شنبه تا پنجشبنه صبح 9 الی 13 و عصر 15 الی 21 - جمعه تعطیل

  •  37216100-083
  •  info@drfarahnaki.ir

لیفت و بالا کشیدن ابرو

لیفت و بالا کشیدن ابرو

لیفت ابرو ها یک عمل جراحی زیبایی است که می تواند ابرو های افتاده را بالا بکشد، باعث شود چشم ها باز تر شوند و پوست های چروکیده و شل صورت ، از هم باز شوند و صاف شوند و در نهایت ظاهر شخص بسیار جوان تر به نظر می آید. جراحی لیفت ابرو یک عمل زیبایی محبوب است که هر روز به محبوبیت آن افزوده می شود و معمولا برای دستیابی به نتایج بهتر و آثار طولانی مدت ، همراه با عمل جراحی لییفت صورت و جراحی پلک انجام می شود. البته عمل جراحی بالا کشیدن ابرو به تنهایی یک روش بسیار موثر است ، همچنین با به کار گیری تکنیک های جدید تر مانند بالا کشیدن ابرو با تزریق بوتاکس یا به وسیله اندوسکوپی این عمل در زمان بسیار کوتاه و با کمترین درد انجام می شود و مدت زمان لازم برای ریکاوری پس از عمل به حداقل زمان ممکن می رسد.

دو تکنیک بدون جراحی که در کلینیک دکتر فرحناکی برای بالا کشیدن ابرو استفاده میشود تزریق بوتاکس و بالابردن ابرو با نخ می باشد. این دو روش از جدیدترین روش های بالا کشیدن ابرو(لیفت ابرو) است که بدون درد و خونریزی و مشاهده نتیجه در سریعترین زمان ممکن می باشد.

عمل زیبایی بالا کشیدن ابرو معمولا برای افرادی با سن بین ۴۰ تا ۶۰ سال انجام می شود . با این حال این عمل برای بسیاری از افراد با سن کمتر نیز که آثار پیری زودرس را در چهره خود مشاهده می کنند ، یک گزینه مناسب محسوب می شود. این عمل زیبایی نتایج بسیاری موثری در بهبود ظاهر افتاده ابروها یا ابرو هایی با حالت اخم یا حالت خسته دارد ، همچنین تاثیر زیادی در برطرف کردن خطوط افقی چین و چروک روی پیشانی و شیار بین ابرو و بالای پلک دارد.

افراد مناسب برای بالا کشیدن ابرو

بهترین کاندیدهای بالا کشیدن ابرو(لیفت ابرو) کسانی هستند که به دنبال راه حلی برای بر طرف کردن شیارها و چروک های عمیق بالای چشم و پیشانی خود هستند و به لحاظ جسمانی در سلامت کامل به سر می برند. اما اگر در سلامتی کامل نیستید ، به خاطر برخی دلایل پزشکی ممکن است بالا کشیدن ابرو برای شما مناسب نباشد به طور مثال در صورت داشتن پوست کلوئیدی و داشتن زخم های کلوئیدی روی پوست خود . بهترین راه برای دانستن این که آیا می توانید عمل بالا کشیدن ابرو(لیفت ابرو) را انجام دهید یا نه ، این است که قرار ملاقاتی برای مشاوره در کلینیک دکتر فرحناکی ترتیب دهید.

انواع روش های بالا بردن ابرو

 بوتاکس

روش لیفت ابرو(بالا کشیدن ابرو) با تزریق بوتاکس از طریق ریلکس کردن عضلات به خصوصی در اطراف چشم و پیشانی عمل می کند و خطوط ایجاد شده روی پیشانی و چروک های ناشی از اخم کردن که روی پیشانی هستند را از بین می برد و صاف می کند. زمانی که عضلات مورد نظر در اطراف ابرو با تزریق بوتاکس شل ( ریلکس) شوند ، پوست ظاهر صاف تر و شاداب تری پیدا می کند و ابروها بالا کشیده می شند و صورت شما جوان تر می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق بوتاکس بر روی لینک کلیک کنید

چگونگی تزریق بوتاکس 

برای انجام این روش لیفت ابرو، بوتاکس درون یا اطراف ماهیچه های مشخصی در صورت تزریق می شود. انجام این کار تنها چند دقیقه طول می کشد و آثار آن برای حداقل ۳ تا ۵ ماه دوام دارد. قبل از انجام تزریق به پوست کرم بی حس کننده زده می شود تا بیمار هیچ دردی را حس نکند. پس از انجام تزریق ممکن است کمی ورم یا کبودی مختصر باشد که با گذشت دو تا سه هفته کاملا از بین می رود. با از میان رفتن ورم و کبودی شما ظاهری جوان و شاداب پیدا خواهید کرد.

 

تزریق بوتاکس یک روش ایمن برای بالا بردن ابرو است که نیازی به انجام جراحی ندارد. تزریق بوتاکس هزینه های انجام عمل جراحی و بسیاری عوارض آن را به دنبال ندارد و مدت زمان لازم برای ریکاوری پس از تزریق نیز بسیار سریع تر و آسان تر است. بالا کشیدن ابرو ها با تزریق بوتاکس ، حالت و موقعیت ابروها در چهره را بهبود می دهد و به صورت بسیار ظریف و کاملا طبیعی پوست پیشانی را بالا می کشد. همچنین خطوط اخم و چین و چروک های اطراف چشم را از بین می برد و پوست شما را صاف تر و شاداب تر و ظاهر شما را جوان می کند. با تزریق بوتاکس می توان عمل جراحی لیفت ابرو را به تعویق انداخت . با این روش نه تنها چین و چروک ها ی صورت از بین می روند بلکه روند تشکیل چین و چروک های جدید و پیر شدن پوست صورت رابسیار کند می کند .

بالا کشیدن ابرو ها با نخ

 در روش بالا کشیدن ابرو با نخ ، بخیه های بسیار ریزی که توسط سوزن های بسیار باریک و ظریف زده می شوند، برای بالا کشیدن ابرو(لیفت ابرو) و جمع کردن پوست و تحریک تشکیل کلاژن در پوست اطراف ابرو، گونه ، غبغب و گردن استفاده می شود. با این تکنیک ابرو های افتاده دوباره به جای قبلی خود بر میگردند و بالا می آیند.

در روش بالا کشیدن ابرو ها با نخ ، ابرو در حد کم تا متوسطی و به طور طبیعی بالا کشیده می شوند و میزان بالا رفتن ایرو ها خیلی زیاد و غیر طبیعی نیست. در این روش همچنین قسمت بیرونی ابرو ها بیشتر از قسمت درونی ابرو ها بالا کشیده می شود.

عوارض 

عوارض ناشی از لیفت ابرو(بالا کشیدن ابرو) موقتی هستند و شامل باقی ماندن جای زخم ، کبودی ، تشکیل لخته خون زیر پوست ، بروز مشکلاتی در بازسازی پوست و حساسیت به مواد بی حس کننده می شود. همچنین احتمال آسیب به عصب های پوست و از دست دادن حس عصب ها در آن ناحیه از صورت وجود دارد. همچنین در صورت انجام جراحی امکان بروز عفونت یک تا شش هفته پس از عمل وجود دارد.

هزینه و قیمت

هزینه لیفت ابرو یا بالا کشیدن ابرو برای هر فردی نسبت به روش به کار گرفته شده برای بالا کشیدن ابرو ها متفاوت است. برای آگاهی از هزینه های بالا کشیدن ابرو می توانید با مشاورین کلینیک دکتر فرحناکی تماس بگیرید.